4 Mayıs 2016 Çarşamba

#ChanelCruiseCuba🎈🎈🎈

Chanel yine yapacağını yaptı ve modaseverleri  alıp diyar diyar gezdirdi!


Chanel'in beklenen defilesi Chanel Cruise 2017 Havana'da renkli görüntüler eşliğinde gerçekleşti.İzleyenleri büyüleyen Chanel'in #ChanelCruiseCuba hashtagi ile sosyal medyayı sallamasından bahsetmiyorum bile ki bu alışılagelmiş bi durum Karl için :)(:Gelecek sezona yön verecek olan tasarımlar ve detaylar bu sene Küba'dan bizlere ulaştı...

AY'M - designbyAYCİNMUTLU
7 yorum:


 1. Merhaba Ayçin hanım öncelikle teşekkür etmek istiyorum bloğumu zitarete geldiğiniz, yorum yaptığınız için. Geç dönüş yaptığım için lütfen beni bağışlayın. Ama bazı sebeplerden dolayi uzun süredir bloğuma girmiyordum. Bloğa girer girmez geldim ziyaretinize ve artık takip ediyorum sizi. Çizimleriniz bir harika emeğinize sağlık. Sevgilerimle..

  YanıtlaSil

 2. Merhaba Ayçin hanım öncelikle teşekkür etmek istiyorum bloğumu zitarete geldiğiniz, yorum yaptığınız için. Geç dönüş yaptığım için lütfen beni bağışlayın. Ama bazı sebeplerden dolayi uzun süredir bloğuma girmiyordum. Bloğa girer girmez geldim ziyaretinize ve artık takip ediyorum sizi. Çizimleriniz bir harika emeğinize sağlık. Sevgilerimle..

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar,
  Blogger keşif etkinliğinden geliyorum^^
  Bloğunuzu takipteyim, siz de takip ederseniz çok sevinirim.

  vintagenmakeup.blogspot.com

  Sevgiler,
  EK <3

  YanıtlaSil