14 Ocak 2015 Çarşamba

LONDON FASHİON WEEK Fall/Winter 2015-2016
      Bu yılki moda maratonu, geçtiğimiz günlerde Londra'da gerçekleştirilen Londra Erkek Moda Haftası ile başladı. Birbirinden ünlü markaların Sonbahar/Kış 2015 koleksiyonlarını görücüye çıkardığı defilelerde, erkekler için 'şıklık' konusundaki ince ayrıntıların düşünülmesi dikkatleri çekti. Bu ayrıntıların sezon trendlerinin temelini atarak, önümüzdeki yıl bolca karşımıza çıkacak görünümler arasında yer alacağı kesin.

İşte sizlere defilelerin görsellerinden derlediğim birkaç kolaj...


Pringle Of Scotland Fall/Winter 2015-2016


Tom Ford - KTZ - Pringle Of ScotlandVe gelelim benim dört gözle beklediğim, her yıl beni yeni baştan etkilemeyi başaran o muhteşem görsel şölene...


BURBERRY!


Yaşam tarzımıza farklı açılardan ışık tutan Burberry, modern ve bohem tarzlarda oluşturduğu koleksiyonları ile her yıl moda dünyasına yeni soluklar katıyor. Koleksiyonlarının içindeki ana parçaların yanında her zaman yer verdiği aksesuarlarda da imzasını eksik etmeyen Burberry; her an şık, rahat ve tarz olabilmeleri için erkeklere kolaylık sağlıyor diyebiliriz. :)(:

İşte karşınızda 

Burberry Prorsum Menswear Autumn/Winter 2015 Show


Burberry Prorsum Menswear Autumn/Winter 2015 


Burberry - detail


Burberry Prorsum Menswear Autumn/Winter 2015


Burberry - detail


Burberry - detailAY'M - designbyAYCİNMUTLUBurberry Prorsum Menswear Autumn/Winter 2015 Show izlemek isteyenler linke tıklayabilir :)(:

7 yorum: